Google AdWords

Adwords reklamı nasıl verilir bilmiyorum ?

Rakiplerime göre çok para harcamadan nasıl reklam verebilirim?
Az maliyetle daha çok satış nasıl yapabilirim?
Reklamlarımın bir adwords uzmanı tarafından düzenlenmesi ve yönetilmesi iyi olurdu!
Reklamlarım istediğim zamanlarda ve istediğim bölgelerde yayınlanabilir mi?
Hedef muşterilerime en ekonomik yoldan nasıl ulaşırım?
Diyorsanız;
Bir Uzman desteğine ihtiyacınız var demektir.

Günümüzde en çok kullandığımız arama motoru google’da reklam vermek için ve bu reklamlardan en verimli dönüşümü sağlamak için en uygun yerdesiniz.

Google Adwords Reklamı Nedir

Google sponsor bağlantı reklamları, seçilen anahtar kelimeler ile Google’da yapılan arama sonuçlarında ya da diğer reklam yayınlayan sitelerde alakalı içeriklerle ilişkili olarak yayınlanan reklamlardır.

Niçin Google reklam uzmanları ile çalışmalıyım;

Google’a her gmail hesabı olan kişi kolaylıkla reklam verebilir. Fakat asl olan örnek olarak harcanan 500 TL yi, herhangi bir reklamveren 300 tıklamaya çeviriyorsa, bir google reklam uzmanı 600 tıklamaya ve daha fazlasına çevirebilir. Reklam uzmanlarına bir miktar ücret ödüyor olsanız dahi reklam uzmanının hesap optimizasyonu sayesinde sizin harcadığınız miktardan daha azına daha verimli sonuçlar elde edersiniz.

Optimizasyon avantajları.

Reklamlarınızı sadece muhtemel müşterileriniz görür ve bu sayede ürün yada hizmetinizle ilgilenen kişilere reklam ücreti ödenir.
En az maliyetle en yüksek tıklamayı gerçekleştirilir.

Reklamlarınız yayınlandığında değil, yalnızca reklamlarınız tıklanırsa ödeme yaparsınız.
Klasik reklam mecralarının aksine çok küçük bir ücrete dahi reklam yapabilirsiniz. Böylece her firma reklam verebilme fırsatına sahip olur.

Günlük bütçe sınırlamaları ile aylık bütçenizi kontrol altına alabilir, Böylece bir ay içinde bütçenize göre ziyaretçi alırsınız.

Reklam Dönüşlerini Takip Edin!

Google Adwords rekalmaları, gösterim tıklama ve hatta ek bir kodla site içerisindeki başarılı dönüşümleri (form doldurma, satın alma, üye olma vb.) takip edebilirisiniz. Reklamlarınız için harcadığınız her kuruşun hangi kelime için harcandığını belirleyebirsiniz

xacfsf