(SEO) Arama Motoru Optimizasyonu

SEO (Search Engine Optimization)

Arama Motoru Optimizasyonu arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerin’de arama yapıldığında üst sıralarda yer almak için yapılan bir dizi işlem için verilen genel addır.

Web siteniz gerek tasarımı, gerek içeriği açısından son derece doyurucu olabilir, sitenizin adresini bilen kişiler tarafından ziyaret ediliyor olabilirsiniz. Peki ya sitenizin adresini bilmeyen milyonlarca kişiyi göz ardı mı edeceksiniz?

Web sayfalarını arama motorlarında daha yüksek sıralarda yer almasına arama sonuç sayfalarında daha iyi yerler almasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür.

SEO (Arama Motorları Optimizasyonu) uygulanan siteniz Google’da üst sıralarda yer aldıkça yeni gelen müşteriler ile hem müşteri portföyünüz hızlıca gelişecek hem de internetteki yeriniz günden güne sağlamlaşaçaktır.

Internetteki milyarlarca websitesinin arasında arama sonuç listelerinde önsırada bir pozisyon elde etmek için bir çok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Websitesi indekslemiştir.

Arama Motoru Optimizasyonu Yaptırarak ilk sayfalarda daha üst sırada çıkarak daha çok kullanıcıya reklam bedelleri ödemeden ulaşırsınız…Arama Motorlarında ilk sayfada çıkan web sitesi sahibi kurumların itibarı ve marka bilinirlikleri artmaktadır.
Web Siteniz Ne kadar şık tasarlanmış olursa olsun, eğer web siteniz arama motorlarına kayıtlı değilse sektörünüz ile alakalı kelimelerde arama sonuçlarında çıkmıyorsa hiç bir değer ifade etmez. Web sitenize harcadığınız parayla gidip el ilanı bastırmış olsaydınız belkide daha etkili bir tanıtım yapmış olurdunuz.

Optimizasyon hizmetimizle websitenizin arama motorlarında sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlamaktayız.

xacfsf